Philips Telewizor 65 cali OLED 65OLED818/12
Dostępność: brak towaru
Opis
65OLED818/12
Wspaniały. Pod każdym względem.
Bardziej wciągający niż kiedykolwiek. Telewizor Ambilight.
Niezależnie od tego, co oglądasz, obraz jest realistyczny. Procesor P5 z AI.
Jasny ekran OLED. Zobacz każdy szczegół nawet w dobrze oświetlonym pomieszczeniu.
Wyjątkowa konstrukcja. Z myślą o przyszłości.
IMAX w Twoim domu. Certyfikat IMAX Enhanced.
Kinowy obraz i dźwięk. Dolby Vision i Dolby Atmos.
Bezprzewodowy zestaw domowy Philips z technologią DTS Play-Fi
Niesamowita rozgrywka. 120 Hz, bardzo małe opóźnienie, G-Sync, VRR, FreeSync.
Graj bez ograniczeń i zanurz się w niesamowicie realistycznym obrazie telewizora OLED! HDMI 2.1. Niesamowicie szybka, natywna częstotliwość odświeżania 120 Hz oraz wyjątkowo niski input lag pozwalają wydobyć to, co najlepsze ze sprzętu do gier nowej generacji, zapewniając płynną, dynamiczną rozgrywkę, naturalny ruch i świetnie wyglądającą grafikę. Tryb gry Ambilight zapewnia jeszcze większe emocje.
Sterowanie głosowe. Asystent Google. Współpracuje z usługą Alexa.
Rozrywka, którą kochasz, z niewielką pomocą Google.
Model
65OLED818/12
Panel OLED
Przekątna ekranu 65"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Proporcje obrazu 16:9
Tuner TV Analogowy
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Smart TV Tak
System TV Android TV
System TV Google TV
Obraz Tryb A.I. PQ
Obraz HDR
Obraz Tryb IMAX Enhanced
Obraz HLG
Obraz HDR10+ Adaptive
Obraz Ambilight
Obraz Dolby Vision
Obraz Filmmaker mode
Obsługa 3D Nie
DLNA Tak
Funkcje EPG
Funkcje Automatyczne wyłączenie
Funkcje Automatyczne skanowanie kanałów
Funkcje Czujnik światła
Funkcje Wyłączenie obrazu (dla radia)
Funkcje ECO
Funkcje specjalne
  • HbbTV
  • Wbudowana funkcja Asystent Google
  • Współpraca z usługą Alexa
  • Filmy z Google Play
  • Wyszukiwanie Google
  • YouTube
  • Netflix
  • Apple TV
  • BBC iPlayer
  • Filmy Amazon Prime
  • Disney+
  • Aplikacja Fitness
  • Muzyka YouTube
  • Ambilight Aurora
System dźwięku
  • 4 głośniki średnich tonów 10 W, subwoofer 30 W
  • Dolby Digital MS12, V2.6.1
  • DTS:X
  • Korektor A.I.
  • DTS Play-Fi
  • Personalizacja dźwięku Mimi
  • Kalibracja pomieszczenia
Max. moc głośników (sumaryczna) 70 W
Telegazeta (pamięć)
1000 stron
Procesor
Czterordzeniowy
Pamięć wewnętrzna 16 GB
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 3 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 4 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x Satellite
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x SPDIF out
Standard VESA 300 x 300
Pobór mocy 112 W
Akcesoria w zestawie
  • Pilot
  • 2 x Bateria AAA
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Broszura dotycząca kwestii prawnych i bezpieczeństwa
Wysokość 831 mm
Wysokość z podstawą 896 mm
Szerokość 1444 mm
Głębokość 68 mm
Głębokość z podstawą 280 mm
Waga 22.9 kg
Waga z podstawą 26.8 kg
Pozostałe parametry
Obsługiwane funkcje wideo HDMI 1/2:
  • Przepustowość łącza HDMI 2.1 48 Gb/s
  • Do 4K 120 Hz