Philips Telewizor 65 cali OLED 65OLED909/12
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
Kompletny realizm. 4-stronne oświetlenie telewizora Ambilight
Niezależnie od tego, co oglądasz, obraz jest realistyczny. Procesor P5 z AI
Rozrywka, którą kochasz, z niewielką pomocą Google
Niesamowita rozgrywka. Bardzo niskie opóźnienie, 144 Hz VRR, G-Sync, FreeSync
Graj bez ograniczeń i zanurz się w niesamowitym realizmie technologii OLED! HDMI 2.1, niesamowicie szybka natywna częstotliwość odświeżania 120 Hz i bardzo niskie opóźnienie wejściowe zapewniają płynną, responsywną rozgrywkę, super płynny naturalny ruch i świetnie wyglądającą grafikę. Tryb gamingowy Ambilights zapewnia jeszcze większe emocje, a jeśli grasz na komputerze PC, możesz cieszyć się 144 Hz VRR przez HDMI.
Kinowy obraz i dźwięk. Dolby Vision i Dolby Atmos
IMAX w Twoim domu. Certyfikat IMAX Enhanced
Bezprzewodowy zestaw domowy Philips z technologią DTS Play-Fi
Legendarny dźwięk Bowers & Wilkins
Przemyślana konstrukcja i odpowiedzialne opakowanie
Łatwe podłączanie do sieci inteligentnego domu i asystentów głosowych
Model
65OLED909/12
Panel OLED+
Przekątna ekranu 65"
Smart TV Tak
System TV Smart TV
Obraz Micro Dimming Perfect
Obraz HDR10+ Adaptive
Obraz Dolby Vision
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Funkcje specjalne
  • Dostosowywanie się do koloru ściany
  • Tryb Lounge
  • Tryb gry
  • Ambilight Muzyka
  • Alarm wschodu słońca
  • AmbiSleep
  • Animacja Ambilight FTI
System dźwięku
  • Dźwięk Bowers & Wilkins
  • Kanał 3.1
  • Moc wyjściowa: 81 W (RMS)
  • 8,5 W x 6, głośnik niskotonowy 30 W
  • AC-4
  • Dolby Atmos
  • Dolby Digital MS12, V2.6.1
  • DTS:X
  • Kalibracja pomieszczenia
Max. moc głośników (sumaryczna) 81 W
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Tryb hotelowy Nie
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
  • Pilot
  • 2 baterie AAA
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Broszura dot. kwestii prawnych i bezpieczeństwa
Wysokość 863 mm
Wysokość z podstawą 885 mm
Szerokość 1444 mm
Głębokość 56 mm
Głębokość z podstawą 290 mm