Philips Telewizor 70 cali LED 70PUS8118/12
Dostępność: brak towaru
Opis
Twoje życzenie jest dla tego telewizora rozkazem!
Zanurz się w tym, co kochasz. Telewizor Ambilight.
Niezwykle ostry i żywy obraz.
Kinowy obraz i dźwięk. Dolby Vision i Dolby Atmos.
Świetny telewizor bez zakłóceń. Telewizor Philips Smart TV.
Wbudowany asystent Alexa i obsługa Asystenta Google
Smukły telewizor. Z myślą o przyszłości.
Doskonały do gier. VRR i niski input lag na dowolnej konsoli.
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
70PUS8118/12
Panel LED
Przekątna ekranu 70"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Proporcje obrazu 16:9
Tuner TV DVB-S
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV DVB-S2
Smart TV Tak
System TV Smart TV
Obraz HDR10
Obraz Dolby Vision
Obraz HLG
Obraz HDR10+
PVR/DVR Nie
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
System dźwięku
  • Konfiguracja głośników: 2X10 W głośniki pełnozakresowe
  • Kodek: Dolby Digital MS12, V2.5, DTS-HD (M6)
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Tryb hotelowy Nie
Telegazeta (pamięć)
Hypertext (1000 stron)
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Standard VESA 300 x 300
Akcesoria w zestawie
  • Pilot
  • 2 baterie AAA
  • Podstawa na biurko
  • Przewód zasilający
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Broszura dot. kwestii prawnych i bezpieczeństwa
Wysokość 890 mm
Wysokość z podstawą 948 mm
Szerokość 1572 mm
Głębokość 83 mm
Głębokość z podstawą 339 mm