Producenci
Philips Telewizor 75 cali LED 75PUS7608/12
Opis
Niezwykle ostry i żywy obraz.
Niezależnie od tego, co oglądasz, ten telewizor LED 4K zapewnia jasny, bardzo ostry obraz o żywych kolorach. Ponadto telewizor jest zgodny ze wszystkimi głównymi formatami HDR, dzięki czemu zobaczysz więcej szczegółów nawet w ciemnych i jasnych obszarach podczas przesyłania strumieniowego treści HDR.
Kinowy obraz i dźwięk. Dolby Vision i Dolby Atmos.
Dzięki systemom Dolby Vision i Dolby Atmos filmy, programy i gry wyglądają i brzmią niesamowicie. Zobacz obraz, który reżyser chciał Ci pokazać nie ma już rozczarowujących scen, które są zbyt ciemne, by coś na nich dostrzec! Usłysz wyraźnie każde słowo. Doświadcz efektów dźwiękowych tak, jakby akcja działa się wokół Ciebie.
Świetny telewizor bez zakłóceń. Telewizor Philips Smart TV.
Z nowym telewizorem Smart TV szybko znajdziesz ulubioną rozrywkę. Lubisz serial? Możesz kontynuować oglądanie bezpośrednio z ekranu głównego. Jeśli szukasz czegoś nowego, możesz przeglądać kategorie, takie jak akcja lub dramat, i wyświetlać sugestie z najlepszych usług strumieniowych wszystko w jednym miejscu.
Sterowanie głosowe. Współpracuje z Asystentem Google i usługą Alexa.
Masz wybór asystentów głosowych! Możesz sterować telewizorem i poprosić Asystenta Google o wyszukiwanie programów i filmów za pomocą inteligentnych głośników Google. Możesz też zapytać Alexę za pośrednictwem urządzeń z obsługą Alexa.
Smukły telewizor. Z myślą o przyszłości.
Praktycznie pozbawiony ramek ekran tego telewizora Smart TV pasuje do niemal każdego wnętrza, a smukłe, ciemnoszare nóżki sprawiają, że wydaje się, jakby ekran unosił się w powietrzu. W naszych opakowaniach wykorzystujemy karton z recyklingu z certyfikatem FSC, a w materiałach drukowanych papier z recyklingu.
Doskonały do gier. VRR i niski input lag na dowolnej konsoli.
Złącze HDMI 2.1 pozwala w pełni korzystać z możliwości konsoli dzięki szybkiej rozgrywce i płynnej grafice. Urządzenie obsługuje technologię VRR, ustawienie małego opóźnienia aktywuje się automatycznie po włączeniu konsoli.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 75PUS7608/12 |
| Panel | LED |
| Przekątna ekranu | 75'' |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-2 |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Tuner TV | DVB-C |
| Tuner TV | DVB-S |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Smart TV | Tak |
| System TV | Smart TV |
| Obraz | HDR10 |
| Obraz | HLG |
| Obraz | HDR10+ |
| Obraz | Dolby Vision |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| System dźwięku |
|
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 W |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Telegazeta (pamięć) | Hypertext (1000 stron) |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Tak |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x Wejście antenowe |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 968 mm |
| Wysokość z podstawą | 990 mm |
| Szerokość | 1668 mm |
| Głębokość | 92.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 334 mm |
| Waga | 22.3 kg |
| Waga z podstawą | 22.9 kg |