Producenci
Philips Telewizor 75 cali LED 75PUS8079/12
Opis
75PUS8079/12
Telewizor 4K Ambilight
Daj się wciągnąć dzięki bogatemu w funkcje telewizorze z technologią Ambilight! Świetny obraz, realistyczny dźwięk Dolby Atmos i płynna rozgrywka. Niezależnie od tego, co oglądasz lub w co grasz, funkcja Ambilight zapewnia emocje, których nie doznasz podczas zwykłego nocnego seansu.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 75PUS8079/12 |
| Panel | LED |
| Przekątna ekranu | 75'' |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-2 |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Tuner TV | DVB-S |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Tuner TV | DVB-C |
| Tuner TV | Analogowy |
| Smart TV | Tak |
| System TV | TITAN OS |
| Obraz | HDR10 |
| Obraz | HDR |
| Obraz | HLG |
| Obraz | HDR10+ |
| Obraz | Ambilight |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Funkcje | Czujnik światła |
| Funkcje | ECO |
| Funkcje | EPG |
| Funkcje | Automatyczne wyłączenie |
| Funkcje | Wyłączenie obrazu (dla radia) |
| Funkcje specjalne |
|
| System dźwięku | Konfiguracja głośników:
Kodek:
Funkcje poprawy dźwięku:
|
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 W |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Telegazeta (pamięć) | 1000 stron |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x Satellite |
| Gniazda we/wy | 1 x Wejście antenowe |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Pobór mocy | 129 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 970 mm |
| Wysokość z podstawą | 990 mm |
| Szerokość | 1671 mm |
| Głębokość | 83 mm |
| Głębokość z podstawą | 327 mm |
| Waga | 28.5 kg |
| Waga z podstawą | 29.1 kg |
| Pozostałe parametry | Funkcje Ambilight:
Funkcje HDMI:
Funkcje HDMI 2.1:
EasyLink (HDMI-CEC):
EasyLink 2.0:
|