Producenci
Philips Telewizor 75 cali MINI LED 75PML8709/12
Opis
75PML8709/12
Telewizor Mini-LED z Google TV zapewnia najlepszą rozrywkę!
Skorzystaj z naszego najbardziej przystępnego cenowo telewizora Mini-LED Smart TV! Niezwykle realistyczny obraz i dźwięk Dolby Atmos podkręcają atmosferę podczas oglądania filmów i programów oraz grania w gry. Technologia Quantum Dot zapewnia kolory tak żywe, że można je poczuć.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 75PML8709/12 |
| Panel | MINI LED |
| Przekątna ekranu | 75'' |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Tuner TV | Analogowy |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Tuner TV | DVB-C |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-2 |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Tuner TV | DVB-S |
| Smart TV | Tak |
| System TV | Google TV |
| Obraz | HDR10+ |
| Obraz | HLG |
| Obraz | HDR10 |
| Obraz | HDR |
| Obraz | Quantum Dot Colour |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Funkcje | ECO |
| Funkcje | EPG |
| Funkcje | Automatyczne skanowanie kanałów |
| Funkcje | Czujnik światła |
| Funkcje | Automatyczne wyłączenie |
| Funkcje | Wyłączenie obrazu (dla radia) |
| Funkcje specjalne |
|
| System dźwięku |
|
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 W |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Telegazeta (pamięć) | 1000 stron |
| Procesor | Czterordzeniowy |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x Satellite |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x Wejście antenowe |
| Gniazda we/wy | 1 x SPDIF out |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Pobór mocy | 129 W |
| Wysokość | 970 mm |
| Wysokość z podstawą | 990 mm |
| Szerokość | 1670 mm |
| Głębokość | 85 mm |
| Głębokość z podstawą | 325 mm |
| Waga | 30.9 kg |
| Waga z podstawą | 31.4 kg |