Philips Telewizor 85 cali LED 85PUS8818/12
Dostępność: brak towaru
Opis
The One - Telewizor 4K Ambilight 85PUS8818/12
Jedyny, który ma wszystko.
  • Telewizor 215 cm (85") z Ambilight
  • Procesor obrazu P5 120 Hz
  • Obsługa głównych formatów HDR
  • Google TV
The One z wciągającą technologią Ambilight.
The One, który zapewni emocje. Procesor P5 Perfect Picture.
The One z Dolby Vision i Dolby Atmos.
Niezwykle ostry i żywy obraz.
Smukły telewizor. Z myślą o przyszłości.
Bezprzewodowy zestaw domowy Philips z technologią DTS Play-Fi
Czas na rozgrywkę! 120 Hz. VRR, FreeSync i wyjątkowo małe opóźnienie.
Rozrywka, którą kochasz, z niewielką pomocą Google.
Sterowanie głosowe. Asystent Google. Współpracuje z usługą Alexa
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
85PUS8818/12
Panel LED
Przekątna ekranu 85''
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Proporcje obrazu 16:9
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV DVB-S
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Tuner TV DVB-S2
Smart TV Tak
System TV Google TV
Obraz HLG
Obraz Micro Dimming Pro
Obraz HDR10+
Obraz Dolby Vision
Obraz P5 Perfect Picture Engine
Obraz Perfect Natural Motion
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Funkcje Blokada rodzicielska
Funkcje Automatyczne wyłączenie
Funkcje Wielojęzyczne menu OSD
Funkcje specjalne
  • Telewizor interaktywny HbbTV
  • Pilot z obsługą głosu
  • Sterowanie głosowe
  • Wbudowana funkcja Asystent Google
  • Pilot z mikrofonem
  • Współpraca z usługą Alexa
System dźwięku
  • Moc wyjściowa (RMS) 50 W
  • Konfiguracja głośników 2 głośniki szerokopasmowe 20 W + głośnik niskotonowy 10 W
Kodek:
  • Dolby Digital MS12, V2.6.1;
  • DTS:X
Funkcje poprawy dźwięku
  • Dźwięk oparty na sztucznej inteligencji
  • Wyraźne dialogi
  • Dolby Atmos
  • Wzmocnienie basów Dolby
  • Ustawienie głośności Dolby
  • Tryb nocny
  • Korektor A.I.
  • DTS Play-Fi
  • Personalizacja dźwięku Mimi
  • Kalibracja pomieszczenia
Max. moc głośników (sumaryczna) 30 W
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Tryb hotelowy Nie
Telegazeta (pamięć)
Telegazeta Hypertext (1000 stron)
Procesor
Procesor P5 Perfect Picture
Pamięć wewnętrzna 16 GB
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 4 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Standard VESA 600 x 400
Pobór mocy 138 kW
Akcesoria w zestawie
  • Pilot
  • 2 baterie AAA
  • Podstawa na biurko
  • Przewód zasilający
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Broszura dot. kwestii prawnych i bezpieczeństwa
Wysokość 1097 mm
Wysokość z podstawą 1158 mm
Szerokość 1894 mm
Głębokość 80 mm
Głębokość z podstawą 388 mm