Philips Telewizor LED 24 cale 24PHS5507/12
Dostępność: brak towaru
Opis
Telewizor LED 24PHS5507/12
Telewizor, który pasuje wszędzie
Idealny do mniejszych przestrzeni. Stworzony z myślą o przyszłości.
Żywy obraz. Telewizor LED firmy Philips.
Pixel Plus HD: żywy i wyraźny obraz niezależnie od typu źródła
Podłącz, co tylko chcesz.
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
24PHS5507/12
Panel LED
Przekątna ekranu 24"
Technologia HD HD Ready
Rozdzielczość 1280 x 720 (HD)
Proporcje obrazu 16:9
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV DVB-S
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Smart TV Nie
Obraz Pixel Plus HD
Obraz Micro Dimming
PVR/DVR Nie
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Funkcje Automatyczne wyłączenie
Funkcje Wyłączenie obrazu (dla radia)
Funkcje ECO
Funkcje specjalne
  • Wstrzymanie odtwarzania programu
  • Elektroniczny przewodnik telewizyjny na 8 dni
System dźwięku
  • Moc wyjściowa (RMS): 6 W
  • Konfiguracja głośników: 2 głośniki pełnozakresowe 3 W
  • Incredible Surround
  • Wyraźne brzmienie
  • Regulacja tonów niskich
  • Domyślne ustawienie głośności
  • Wzmocnienie basów Dolby
Max. moc głośników (sumaryczna) 6 W
Tryb hotelowy Nie
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x USB 2.0
Gniazda we/wy 2 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 1 x SPDIF out
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Gniazda we/wy 1 x 15-pin D-Sub
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 1 x Audio in
Klasa energetyczna E
Akcesoria w zestawie
  • Pilot
  • 2 baterie AAA
  • Przewód zasilający
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Broszura dot. kwestii prawnych i bezpieczeństwa
  • Podstawa na biurko
Wysokość 333.1 mm
Wysokość z podstawą 356.6 mm
Szerokość 551.5 mm
Głębokość 82 mm
Głębokość z podstawą 148 mm