Producenci
Philips Telewizor LED 32 cale 32PFS6109/12
Opis
Inteligentny. Wszechstronny. Kompaktowy.
Niezależnie od tego, czego szukasz, ten telewizor LED pomoże Ci to znaleźć. Telewizor wyszuka wszystkie duże usługi przesyłania strumieniowego lub zaproponuje coś do obejrzenia. Wyraźny dźwięk i ostry, żywy obraz sprawiają, że rozrywka jest jeszcze bardziej wciągająca.
Ostry i żywy obraz.
Oglądaj ulubioną rozrywkę z radością na telewizorze Philips Full HD LED. Silnik przetwarzania w telewizorze optymalizuje jakość obrazu, zapewniając, że jest ostry, ma bogate kolory i płynny ruch. Otrzymaj najlepsze możliwe wrażenia z oglądania za każdym razem.
Proste wyszukiwanie dzięki TITAN OS.
Dzięki naszej inteligentnej platformie TV TITAN OS szybko i łatwo znajdziesz ulubiony program. Kochasz seriale? Możesz kontynuować oglądanie bezpośrednio z ekranu głównego. A jeśli szukasz czegoś nowego, możesz przeglądać kategorie, np. filmy akcji lub dramaty, i wyświetlać rekomendacje z najlepszych usług strumieniowych wszystkie w jednym miejscu.
Dolby Audio dla bogatszego, wyraźniejszego dźwięku telewizora.
Zanurz się w swoich ulubionych programach i filmach. Ten telewizor LED Smart TV obsługuje Dolby Audio, zapewniając wyraźniejszy i czystszy dźwięk. Cokolwiek lubisz oglądać, usłyszysz to lepiej.
Kompatybilność z asystentami głosowymi.
Możesz poprosić Alexę o sterowanie telewizorem za pomocą urządzeń obsługujących Alexę lub możesz sterować telewizorem za pomocą inteligentnych głośników Google. Użyj swojego głosu, aby znaleźć filmy i programy, uzyskać rekomendacje i nie tylko.
Pilot z plastiku pochodzącego z recyklingu. Odpowiedzialne opakowanie.
Ten inteligentny telewizor ma elegancki wygląd, a praktycznie bezramkowy ekran pasuje do niemal każdego wnętrza. Pilot do telewizora wykorzystuje plastik z recyklingu, nasze opakowanie wykorzystuje karton z recyklingu z certyfikatem FSC, a wkładki są drukowane na papierze z recyklingu.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 32PFS6109/12 |
| Panel | LED |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Technologia HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Tuner TV | DVB-S |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Tuner TV | DVB-C |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Smart TV | Tak |
| System TV | Smart TV |
| Obraz | HLG |
| Obraz | HDR10 |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Funkcje | ECO |
| Funkcje | Automatyczne wyłączenie |
| Funkcje | Wyłączenie obrazu (dla radia) |
| Funkcje | Czujnik światła |
| System dźwięku | Kodek: Dolby Digital MS12, V2.6.2 |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 10 W |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Tak |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 2 x Wejście antenowe |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 432 mm |
| Wysokość z podstawą | 471 mm |
| Szerokość | 719 mm |
| Głębokość | 84 mm |
| Głębokość z podstawą | 188 mm |
| Waga | 4 kg |
| Waga z podstawą | 4.1 kg |