Philips Telewizor LED 32 cale 32PFS6109/12
Dostępność: brak towaru
Opis
Inteligentny. Wszechstronny. Kompaktowy.
Ostry i żywy obraz.
Proste wyszukiwanie dzięki TITAN OS.
Dolby Audio dla bogatszego, wyraźniejszego dźwięku telewizora.
Kompatybilność z asystentami głosowymi.
Pilot z plastiku pochodzącego z recyklingu. Odpowiedzialne opakowanie.
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
32PFS6109/12
Panel LED
Przekątna ekranu 32"
Technologia HD Full HD
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Tuner TV DVB-S
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Tuner TV DVB-S2
Smart TV Tak
System TV Smart TV
Obraz HLG
Obraz HDR10
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Funkcje ECO
Funkcje Automatyczne wyłączenie
Funkcje Wyłączenie obrazu (dla radia)
Funkcje Czujnik światła
System dźwięku
Kodek: Dolby Digital MS12, V2.6.2
Max. moc głośników (sumaryczna) 10 W
Tryb hotelowy Nie
Bluetooth Nie
WiFi Tak
Gniazda we/wy 2 x USB 3.0
Gniazda we/wy 2 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Standard VESA 200 x 200
Akcesoria w zestawie
  • Pilot
  • 2 baterie AAA
  • Podstawa na biurko
  • Przewód zasilający
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Broszura dot. kwestii prawnych i bezpieczeństwa
Wysokość 432 mm
Wysokość z podstawą 471 mm
Szerokość 719 mm
Głębokość 84 mm
Głębokość z podstawą 188 mm