Philips Telewizor LED 32 cale 32PFS6908/12
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
Zanurz się w tym, co kochasz. Telewizor Ambilight.
Ostry i żywy obraz.
Świetny telewizor bez zakłóceń. Telewizor Philips Smart TV.
Sterowanie głosowe. Współpracuje z Asystentem Google* i usługą Alexa.
Smukła, atrakcyjna konstrukcja.
Doskonały do gier. Niskie opóźnienie wejścia na dowolnej konsoli.
Model
32PFS6908/12
Panel LED
Przekątna ekranu 32"
Technologia HD Full HD
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Proporcje obrazu 16:9
Smart TV Tak
System TV Smart TV
DLNA Nie
Funkcje Zegar
Funkcje Wyłączenie obrazu (dla radia)
Funkcje Czujnik światła
Funkcje specjalne
  • Wbudowane funkcje Ambilight + Hue
  • Dostosowywanie się do koloru ściany
  • Tryb Lounge
  • Tryb gry
  • Ambilight Muzyka
  • AmbiSleep
System dźwięku
  • Dźwięk oparty na sztucznej inteligencji
  • Wyraźne dialogi
  • Dolby Atmos
  • Wzmocnienie basów Dolby
  • Ustawienie głośności Dolby
  • Tryb nocny
  • Korektor A.I.
Max. moc głośników (sumaryczna) 12 W
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Tryb hotelowy Nie
Telegazeta (pamięć)
Telegazeta Hypertext (1000 stron)
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Wysokość 433 mm
Wysokość z podstawą 451 mm
Szerokość 728 mm
Głębokość 87 mm
Głębokość z podstawą 177 mm