Producenci
Philips Telewizor LED 32 cale 32PFS6908/12
Opis
Zanurz się w tym, co kochasz. Telewizor Ambilight.
Telewizory Ambilight to jedyne telewizory z oświetleniem LED za ekranem, które reaguje na to, co oglądasz, zanurzając Cię w aureoli kolorowego światła. To wszystko zmienia: Twój telewizor wydaje się większy, a Ty głębiej wciągasz się w swoje ulubione programy, filmy i gry.
Ostry i żywy obraz.
Oglądaj ulubioną rozrywkę z radością na telewizorze Full HD LED z technologią Ambilight. Silnik przetwarzania w telewizorze optymalizuje jakość obrazu, zapewniając, że jest ostry, ma bogate kolory i płynny ruch. Otrzymaj najlepsze możliwe wrażenia z oglądania za każdym razem.
Świetny telewizor bez zakłóceń. Telewizor Philips Smart TV.
Z nowym telewizorem Smart TV szybko znajdziesz ulubioną rozrywkę. Lubisz serial? Możesz kontynuować oglądanie bezpośrednio z ekranu głównego. Jeśli szukasz czegoś nowego, możesz przeglądać kategorie, takie jak akcja lub dramat, i wyświetlać sugestie z najlepszych usług strumieniowych wszystko w jednym miejscu.
Sterowanie głosowe. Współpracuje z Asystentem Google* i usługą Alexa.
Masz wybór asystentów głosowych! Możesz sterować telewizorem i poprosić Asystenta Google o wyszukiwanie programów i filmów za pomocą inteligentnych głośników Google. Możesz też zapytać Alexę za pośrednictwem urządzeń z obsługą Alexa.
Smukła, atrakcyjna konstrukcja.
Szukasz telewizora, który pasuje do Twojego pokoju? Praktycznie bezramkowy ekran tego telewizora z technologią Ambilight zawsze wygląda dobrze, a smukłe, matowo-czarne nóżki sprawiają, że ekran wygląda jakby się unosił. Ponadto funkcja Ambilight może służyć jako oświetlenie otoczenia z efektem WOW!
Doskonały do gier. Niskie opóźnienie wejścia na dowolnej konsoli.
Lubisz grać w gry? Ustawienie niskiego opóźnienia wejścia włącza się automatycznie po włączeniu konsoli, co zapewnia płynną grę nawet wtedy, gdy akcja jest bardzo dynamiczna. Niezależnie od tego, w co grasz, tryb gier Ambilight sprawia, że emocje stają się większe.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 32PFS6908/12 |
| Panel | LED |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Technologia HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Tuner TV | DVB-S |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Tuner TV | DVB-C |
| Smart TV | Tak |
| System TV | Smart TV |
| Obraz | HDR10 |
| Obraz | HLG |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Funkcje | Zegar |
| Funkcje | Wyłączenie obrazu (dla radia) |
| Funkcje | Czujnik światła |
| Funkcje specjalne |
|
| System dźwięku |
|
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 12 W |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Telegazeta (pamięć) | Telegazeta Hypertext (1000 stron) |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Tak |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Gniazda we/wy | 1 x Wejście antenowe |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 433 mm |
| Wysokość z podstawą | 451 mm |
| Szerokość | 728 mm |
| Głębokość | 87 mm |
| Głębokość z podstawą | 177 mm |
| Waga | 4.5 kg |
| Waga z podstawą | 4.7 kg |