Philips Telewizor LED 32 cale 32PFS6939/12
Dostępność: brak towaru
Opis
Zanurz się w tym, co kochasz. Telewizor Ambilight.
Ostry i żywy obraz.
Kompatybilność z asystentami głosowymi.
Proste wyszukiwanie dzięki TITAN OS.
Dolby Audio dla bogatszego, wyraźniejszego dźwięku telewizora.
Pilot z plastiku pochodzącego z recyklingu. Odpowiedzialne pakowanie.
Smukła, atrakcyjna konstrukcja z białą ramką
Kompaktowe wymiary.
Kompaktowe wymiary.
Model
32PFS6939/12
Panel LED
Przekątna ekranu 32"
Technologia HD Full HD
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Proporcje obrazu 16:9
Smart TV Tak
System TV TITAN OS
Obraz HDR10
Obraz HLG
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Max. moc głośników (sumaryczna) 12 W
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Standard VESA 100 x 100
Wysokość 424 mm
Wysokość z podstawą 451 mm
Szerokość 728 mm
Głębokość 87 mm
Głębokość z podstawą 177 mm