Philips Telewizor LED 32 cale 32PHS6808/12
Dostępność: średnia ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
Ostry i żywy obraz.
Świetny telewizor bez zakłóceń. Telewizor Philips Smart TV.
Sterowanie głosowe. Współpracuje z Asystentem Google* i usługą Alexa.
Zapakowane na przyszłość. Ekologiczne opakowanie i materiały.
Smukła, atrakcyjna konstrukcja.
Doskonały do gier. Niskie opóźnienie wejścia na dowolnej konsoli.
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
32PHS6808/12
Panel LED
Przekątna ekranu 32"
Technologia HD HD Ready
Rozdzielczość 1366 x 768
Proporcje obrazu 16:9
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Tuner TV DVB-C
Tuner TV DVB-S
Smart TV Tak
System TV Smart TV
Obraz HDR10
Obraz HLG
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Funkcje Wyłączenie obrazu (dla radia)
Funkcje Zegar
Funkcje Czujnik światła
System dźwięku
  • Dźwięk oparty na sztucznej inteligencji
  • Wyraźne dialogi
  • Dolby Atmos
  • Wzmocnienie basów Dolby
  • Ustawienie głośności Dolby
  • Tryb nocny
  • Korektor A.I.
Max. moc głośników (sumaryczna) 10 W
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Tryb hotelowy Nie
Telegazeta (pamięć)
Telegazeta Hypertext (1000 stron)
Bluetooth Nie
WiFi Tak
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Akcesoria w zestawie
  • Pilot
  • 2 baterie AAA
  • Podstawa na biurko
  • Przewód zasilający
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Broszura dot. kwestii prawnych i bezpieczeństwa
Wysokość 435 mm
Wysokość z podstawą 454 mm
Szerokość 711 mm
Głębokość 89 mm
Głębokość z podstawą 177 mm