Producenci
Philips Telewizor LED 32 cali 32PHS5507/12
Opis
Idealny do mniejszych przestrzeni. Stworzony z myślą o przyszłości.
Niezależnie od tego, czy oglądasz serial, leżąc w łóżku, zerkasz na wiadomości podczas gotowania lub potrzebujesz dodatkowego monitora do pracy, ten kompaktowy telewizor sprawdzi się idealnie. Jest dostępny w różnych rozmiarach ekranu i zapakowany w karton i papier pochodzące z recyklingu.
Żywy obraz. Telewizor LED firmy Philips.
Oglądaj ulubioną rozrywkę z radością na tym telewizorze LED. Silnik Philips Pixel Plus HD w telewizorze optymalizuje jakość obrazu, zapewniając, że jest ostry, ma bogate kolory i płynny ruch. Uzyskaj najlepsze możliwe wrażenia z oglądania za każdym razem.
Pixel Plus HD: żywy i wyraźny obraz niezależnie od typu źródła
Technologia Philips Pixel Plus HD zapewnia wyraźny obraz o doskonałym kontraście. Bez względu na to, czy oglądasz wideo przez Internet, czy telewizję kablową, możesz cieszyć się ostrzejszym obrazem z czystszą bielą i głębszą czernią.
Podłącz, co tylko chcesz.
Podłącz przystawkę Smart TV do jednego z portów HDMI telewizora i korzystaj z funkcji Smart TV od ulubionych dostawców usług strumieniowych. Do portów HDMI można też podłączyć konsolę, a do portu USB dysk USB w celu odtwarzania z niego muzyki.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 32PHS5507/12 |
| Panel | LED |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Technologia HD | HD Ready |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Tuner TV | DVB-C |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Tuner TV | DVB-S |
| Smart TV | Nie |
| System TV | Brak |
| Obraz | Micro Dimming |
| Obraz | Pixel Plus HD |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Funkcje | EPG |
| Funkcje | Automatyczne wyłączenie |
| Funkcje | Wyłączenie obrazu (dla radia) |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 10 W |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 2 x Wejście antenowe |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 434.3 mm |
| Wysokość z podstawą | 454 mm |
| Szerokość | 592.8 mm |
| Głębokość | 89.2 mm |
| Głębokość z podstawą | 176.6 mm |
| Waga | 4.1 kg |
| Waga z podstawą | 4.2 kg |