Philips Telewizor LED 32 cali 32PHS5507/12
Dostępność: duża ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
742.90
Opis
Idealny do mniejszych przestrzeni. Stworzony z myślą o przyszłości.
Żywy obraz. Telewizor LED firmy Philips.
Pixel Plus HD: żywy i wyraźny obraz niezależnie od typu źródła
Podłącz, co tylko chcesz.
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
32PHS5507/12
Panel LED
Przekątna ekranu 32"
Technologia HD HD Ready
Rozdzielczość 1366 x 768
Proporcje obrazu 16:9
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV DVB-S
Smart TV Nie
System TV Brak
Obraz Micro Dimming
Obraz Pixel Plus HD
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Funkcje EPG
Funkcje Automatyczne wyłączenie
Funkcje Wyłączenie obrazu (dla radia)
Max. moc głośników (sumaryczna) 10 W
Tryb hotelowy Nie
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x USB 2.0
Gniazda we/wy 2 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Standard VESA 100 x 100
Klasa energetyczna E
Akcesoria w zestawie
  • Pilot
  • 2 baterie AAA
  • Przewód zasilający
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Broszura dot. kwestii prawnych i bezpieczeństwa
  • Podstawa na biurko
Wysokość 434.3 mm
Wysokość z podstawą 454 mm
Szerokość 592.8 mm
Głębokość 89.2 mm
Głębokość z podstawą 176.6 mm