Philips Telewizor LED 43 cale 43PFS5507/12
Dostępność: duża ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
Telewizor, który pasuje wszędzie
Idealny do mniejszych przestrzeni. Stworzony z myślą o przyszłości.
Żywy obraz. Telewizor LED firmy Philips.
Pixel Plus HD: żywy i wyraźny obraz niezależnie od typu źródła
Podłącz, co tylko chcesz.
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
43PFS5507/12
Panel LED
Przekątna ekranu 43"
Technologia HD Full HD
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Proporcje obrazu 16:9
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Tuner TV DVB-S
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Smart TV Nie
System TV Brak
Obraz Micro Dimming
Obraz Pixel Plus HD
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Funkcje EPG
Funkcje Automatyczne wyłączenie
Funkcje Wyłączenie obrazu (dla radia)
System dźwięku
  • Incredible Surround
  • Wyraźne brzmienie
  • Regulacja tonów niskich
  • Domyślne ustawienie głośności
  • Wzmocnienie basów Dolby
Max. moc głośników (sumaryczna) 16 W
Tryb hotelowy Nie
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x USB 2.0
Gniazda we/wy 2 x Wejście antenowe
Standard VESA 100 x 200
Akcesoria w zestawie
  • Pilot
  • 2 baterie AAA
  • Przewód zasilający
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Broszura dot. kwestii prawnych i bezpieczeństwa
  • Podstawa na biurko
Wysokość 568.5 mm
Wysokość z podstawą 585.6 mm
Szerokość 958.4 mm
Głębokość 82.1 mm
Głębokość z podstawą 223.6 mm