Philips Telewizor LED 43 cale 43PUS7608/12
Dostępność: brak towaru
Opis
Niezwykle ostry i żywy obraz.
Kinowy obraz i dźwięk. Dolby Vision i Dolby Atmos.
Świetny telewizor bez zakłóceń. Telewizor Philips Smart TV.
Sterowanie głosowe. Współpracuje z Asystentem Google i usługą Alexa.
Smukły telewizor. Z myślą o przyszłości.
Doskonały do gier. VRR i niski input lag na dowolnej konsoli.
Model
43PUS7608/12
Panel LED
Przekątna ekranu 43"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Proporcje obrazu 16:9
Obraz HDR10+
Obraz Pixel Precise Ultra HD
Obraz Dolby Vision HDR
DLNA Nie
Funkcje Zegar
Funkcje Wyłączenie obrazu (dla radia)
Funkcje Czujnik światła
System dźwięku
  • Dźwięk oparty na sztucznej inteligencji
  • Wyraźne dialogi
  • Dolby Atmos
  • Wzmocnienie basów Dolby
  • Ustawienie głośności Dolby
  • Tryb nocny
  • Korektor A.I.
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Tryb hotelowy Nie
Telegazeta (pamięć)
Telegazeta Hypertext (1000 stron)
Bluetooth Nie
WiFi Tak
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Wysokość 567 mm
Wysokość z podstawą 587 mm
Szerokość 958 mm
Głębokość 87 mm
Głębokość z podstawą 223 mm