Philips Telewizor LED 43 cale 43PUS8118/12
Dostępność: brak towaru
Opis
Twoje życzenie jest dla tego telewizora rozkazem!
Telewizor 4K Ambilight
Chcesz cieszyć się najnowszymi premierami? Po prostu powiedz wbudowanemu w ten telewizor
asystentowi Alexa, czego szukasz, a potem usiądź wygodnie, gdy Ambilight wciągnie Cię głębiej w
dramat! Ciesz się także bardzo ostrym obrazem i realistycznym dźwiękiem Dolby Atmos.
Wygląda świetnie, bez względu na to, co oglądasz lub w co grasz.
  • Doskonały do gier. VRR i niski input lag na dowolnej konsoli.
  • Zgodność ze wszystkimi głównymi formatami HDR
Po prostu wspaniały telewizor. Zapakowany odpowiedzialnie.
  • Wbudowany asystent Alexa i obsługa Asystenta Google*
  • Smukły telewizor. Z myślą o przyszłości.
  • Świetny telewizor bez zakłóceń. Telewizor Philips Smart TV.
Telewizor LED 4K z Ambilight. Bardzo ostry i wciągający obraz
  • Zanurz się w tym, co kochasz. Telewizor Ambilight.
  • Niezwykle ostry i żywy obraz.
  • Kinowy obraz i dźwięk. Dolby Vision i Dolby Atmos.
Telewizor Ambilight
Niezwykle ostry obraz
Dolby Vision i Dolby Atmos
Telewizor Philips Smart TV
Sterowanie głosowe oparte na sztucznej inteligencji
Odpowiedzialne opakowanie.
Doskonały do gier.
Zgodność z formatami HDR
Model
43PUS8118/12
Panel LED
Przekątna ekranu 43"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Proporcje obrazu 16:9
Obraz HDR10
Obraz Dolby Vision HDR
System dźwięku
  • Konfiguracja głośników: 2X10 W głośniki pełnozakresowe
  • Kodek: Dolby Digital MS12, V2.6
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Tryb hotelowy Nie
Telegazeta (pamięć)
Hypertext (1000 stron)
Bluetooth Tak
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Standard VESA 200 x 100
Wysokość 570 mm
Wysokość z podstawą 630 mm
Szerokość 963 mm
Głębokość 78 mm
Głębokość z podstawą 237 mm