Philips Telewizor LED 43 cale 43PUS8319/12
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
Telewizor 4K Ambilight
Zgodność z asystentami głosowymi.
Zanurz się w tym, co kochasz. Telewizor Ambilight.
Niezwykle ostry i żywy obraz.
Proste wyszukiwanie dzięki TITAN OS.
Dolby Atmos kinowa jakość dźwięku
Doskonały do gier. VRR i niski input lag na dowolnej konsoli.
Pilot z plastiku pochodzącego z recyklingu. Odpowiedzialne opakowanie.
Model
43PUS8319/12
Panel LED
Przekątna ekranu 43"
System TV Smart TV
Obraz Pixel Precise Ultra HD
DLNA Nie
Funkcje EPG
Funkcje Automatyczne wyłączenie
System dźwięku
  • Dolby Digital
  • Dolby Atmos
  • DTS:X
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Tryb hotelowy Nie
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Gniazda we/wy 2 x USB 3.0
Gniazda we/wy 2 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Standard VESA 100 x 200
Wysokość 571 mm
Wysokość z podstawą 630 mm
Szerokość 963 mm
Głębokość 78 mm
Głębokość z podstawą 242 mm