Philips Telewizor LED 43 cale 43PUS8919/12
Opis
Telewizor 4K Ambilight
The One z wciągającą technologią Ambilight.
The One, który zapewni emocje. Procesor P5 Perfect Picture.
The One z TITAN OS.
Kinowy obraz i dźwięk. Dolby Vision i Dolby Atmos.
Gotowi do gry? 120 Hz, niezwykle niskie opóźnienie. technologia VRR, FreeSync.
Pilot z plastiku pochodzącego z recyklingu. Odpowiedzialne opakowanie.
Bezprzewodowy zestaw domowy Philips z technologią DTS Play-Fi.
Wbudowany asystent Alexa i obsługa Asystenta Google
Niezwykle ostry i żywy obraz.
Łatwe łączenie się z inteligentnymi sieciami domowymi i asystentami głosowymi.
Model
43PUS8919/12
Panel LED
Przekątna ekranu 43"
Smart TV Tak
System TV Smart TV
Obraz HLG
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
System dźwięku
  • Dolby Digital
  • Dolby Atmos
  • DTS:X
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Tryb hotelowy Nie
Bluetooth Nie
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Gniazda we/wy 2 x USB 3.0
Gniazda we/wy 4 x HDMI
Gniazda we/wy 2 x Wejście antenowe
Standard VESA 100 x 200
Wysokość 567 mm
Wysokość z podstawą 630 mm
Szerokość 963 mm
Głębokość 77 mm
Głębokość z podstawą 237 mm