Philips Telewizor LED 43 cali 43PUS8818/12
Opis
43PUS8818/12
Jedyny, który ma wszystko.
Niezwykle ostry i żywy obraz.
The One z Dolby Vision i Dolby Atmos.
Smukły telewizor. Z myślą o przyszłości.
Bezprzewodowy zestaw domowy Philips z technologią DTS Play-Fi
Czas na rozgrywkę! 120 Hz. VRR, FreeSync i wyjątkowo małe opóźnienie.
Rozrywka, którą kochasz, z niewielką pomocą Google.
Sterowanie głosowe. Asystent Google. Współpracuje z usługą Alexa
Model
43PUS8818/12
Panel LED
Przekątna ekranu 43"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Proporcje obrazu 16:9
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Tuner TV DVB-S
Tuner TV Analogowy
Smart TV Tak
System TV Android TV
System TV Google TV
Obraz Ambilight
Obraz HDR10+
Obraz Micro Dimming Pro
Obraz HDR
Obraz Dolby Vision
Obraz Perfect Natural Motion
Obsługa 3D Nie
DLNA Tak
Funkcje EPG
Funkcje Czujnik światła
Funkcje Automatyczne wyłączenie
Funkcje Wyłączenie obrazu (dla radia)
Funkcje Automatyczne skanowanie kanałów
Funkcje ECO
Funkcje specjalne
  • HbbTV
  • Wbudowana funkcja Asystent Google
  • Współpraca z usługą Alexa
  • Filmy z Google Play
  • Wyszukiwanie Google
  • YouTube
  • Netflix
  • Apple TV
  • Filmy Amazon Prime
  • Disney+
  • Aplikacja Fitness
  • Muzyka YouTube
  • Ambilight Aurora
System dźwięku
  • 2 x 10 W głośniki pełnozakresowe
  • Dolby Digital MS12, V2.6.1
  • DTS:X
  • Dźwięk oparty na sztucznej inteligencji
  • Wyraźne dialogi
  • Dolby Atmos
  • Wzmocnienie basów Dolby
  • Ustawienie głośności Dolby
  • Tryb nocny
  • Korektor A.I.
  • DTS Play-Fi
  • Personalizacja dźwięku Mimi
  • Kalibracja pomieszczenia
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Telegazeta (pamięć)
1000 stron
Procesor
Czterordzeniowy
Pamięć wewnętrzna 16 GB
Gniazda we/wy 4 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x Satellite
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x SPDIF out
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Standard VESA 100 x 200
Pobór mocy 52 W
Akcesoria w zestawie
  • Pilot
  • 2 x Bateria AAA
  • Podstawa na biurko
  • Przewód zasilający
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Broszura dotycząca kwestii prawnych i bezpieczeństwa
Wysokość 567 mm
Wysokość z podstawą 628 mm
Szerokość 963 mm
Głębokość 77 mm
Głębokość z podstawą 212 mm
Waga 9.1 kg
Waga z podstawą 10.8 kg
Pozostałe parametry
Obsługiwane funkcje wideo HDMI 1/2:
  • Przepustowość łącza HDMI 2.1 48 Gb/s
  • Do 4K 120 Hz