Philips Telewizor LED 50 cali 50PUS7607/12 SMART
Dostępność: brak towaru
Opis
Czysta rozrywka
Żywy obraz. Telewizor Philips LED 4K UHD.
Kinowy obraz i dźwięk. Dolby Vision i Dolby Atmos.
Smukły telewizor. Z myślą o przyszłości.
Doskonały do gier. Niski input lag.
SAPHI: łatwy dostęp do najlepszej rozrywki
Model
50PUS7607/12
Panel LED
Przekątna ekranu 50"
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Smart TV Tak
System TV Smart TV
Obraz HDR10+
Obraz Pixel Precise Ultra HD
Obraz HLG
Obraz Dolby Vision HDR
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Funkcje EPG
Funkcje Automatyczne wyłączenie
Funkcje Wyłączenie obrazu (dla radia)
Funkcje Czujnik światła
System dźwięku
  • Dźwięk oparty na sztucznej inteligencji
  • Wyraźne dialogi
  • Dolby Atmos
  • Tryb nocny
  • Wzmocnienie basów Dolby
  • Korektor A.I.
  • Ustawienie głośności Dolby
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
WiFi Tak
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Gniazda we/wy 2 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Standard VESA 100 x 200
Akcesoria w zestawie
  • Pilot
  • 2 baterie AAA
  • Przewód zasilający
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Broszura dot. kwestii prawnych i bezpieczeństwa
  • Podstawa na biurko
Wysokość 654.4 mm
Wysokość z podstawą 673.9 mm
Szerokość 1113 mm
Głębokość 85.3 mm
Głębokość z podstawą 246.8 mm