Philips Telewizor LED 50 cali 50PUS7608/12
Dostępność: brak towaru
Opis
Niezwykle ostry i żywy obraz.
Kinowy obraz i dźwięk. Dolby Vision i Dolby Atmos.
Świetny telewizor bez zakłóceń. Telewizor Philips Smart TV.
Sterowanie głosowe. Współpracuje z Asystentem Google i usługą Alexa.
Smukły telewizor. Z myślą o przyszłości.
Doskonały do gier. VRR i niski input lag na dowolnej konsoli.
Model
50PUS7608/12
Panel LED
Przekątna ekranu 50"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Proporcje obrazu 16:9
Smart TV Tak
System TV Smart TV
Obraz HDR10
Obraz HLG
Obraz Pixel Precise Ultra HD
Obraz Dolby Vision HDR
Obraz HDR10+
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Funkcje Czujnik światła
Funkcje Zegar
Funkcje Wyłączenie obrazu (dla radia)
System dźwięku
  • Dźwięk oparty na sztucznej inteligencji
  • Wyraźne dialogi
  • Dolby Atmos
  • Wzmocnienie basów Dolby
  • Ustawienie głośności Dolby
  • Tryb nocny
  • Korektor A.I.
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Tryb hotelowy Nie
Telegazeta (pamięć)
Hypertext (1000 stron)
Bluetooth Nie
WiFi Tak
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Akcesoria w zestawie
  • Pilot
  • 2 baterie AAA
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Broszura dot. kwestii prawnych i bezpieczeństwa
Wysokość 654 mm
Wysokość z podstawą 674 mm
Szerokość 1111 mm
Głębokość 87.5 mm
Głębokość z podstawą 260 mm