Philips Telewizor LED 50 cali 50PUS7609/12
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
Telewizor 4K
Niezwykle ostry i żywy obraz.
Proste wyszukiwanie dzięki TITAN OS.
Dolby Atmos kinowa jakość dźwięku
Doskonały do gier. VRR i niski input lag na dowolnej konsoli.
Pilot z plastiku pochodzącego z recyklingu. Odpowiedzialne opakowanie.
Model
50PUS7609/12
Panel LED
Przekątna ekranu 50"
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Smart TV Tak
System TV Smart TV
Obraz Pixel Precise Ultra HD
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Funkcje EPG
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
WiFi Tak
Gniazda we/wy 2 x USB 3.0
Gniazda we/wy 2 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Standard VESA 200 x 300
Akcesoria w zestawie
  • Pilot
  • 2 baterie AAA
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Broszura dot. kwestii prawnych i bezpieczeństwa
Wysokość 654 mm
Szerokość 1111 mm
Głębokość 88 mm