Philips Telewizor LED 50 cali 50PUS8007/12 Android Ambilight
Dostępność: brak towaru
Opis
Prosty, inteligentny, piękny
Magia Ambilight. Tylko od Philips.
Żywy obraz. Telewizor Philips LED 4K UHD.
Kinowy obraz i dźwięk. Dolby Vision i Dolby Atmos.
Po prostu inteligentny. Android TV.
Sterowanie głosowe. Współpracuje z Asystentem Google.
Smukły telewizor. Z myślą o przyszłości.
Doskonały do gier. Niski input lag.
Model
50PUS8007/12
Panel LED
Przekątna ekranu 50"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Proporcje obrazu 16:9
Tuner TV DVB-C
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Tuner TV DVB-S
Smart TV Tak
System TV Android TV
System TV Smart TV
Obraz HLG
Obraz HDR10+
Obraz Pixel Precise Ultra HD
Obraz Ambilight
Obraz Dolby Vision HDR
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Funkcje Automatyczne wyłączenie
Funkcje Wyłączenie obrazu (dla radia)
Funkcje Czujnik światła
Funkcje EPG
System dźwięku
  • Domyślne ustawienie głośności
  • Wyraźne dialogi
  • Dolby Atmos
  • Wzmocnienie basów Dolby
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Tryb hotelowy Nie
Procesor
Czterordzeniowy
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 4 x HDMI
Gniazda we/wy 2 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Standard VESA 200 x 300
Akcesoria w zestawie
  • Pilot
  • 2 baterie AAA
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Broszura dot. kwestii prawnych i bezpieczeństwa
Wysokość 644.7 mm
Wysokość z podstawą 672.9 mm
Szerokość 1115.6 mm
Głębokość 81.6 mm
Głębokość z podstawą 255.8 mm