Producenci
Philips Telewizor LED 50 cali 50PUS8079/12
Opis
Niedrogi telewizor z systemem Ambilight
Zanurz się w tym wszystkim dzięki temu bogatemu w funkcje telewizorowi z systemem Ambilight! Otrzymujesz wspaniały obraz, realistyczny dźwięk Dolby Atmos i płynną rozgrywkę. Niezależnie od tego, co oglądasz lub w co grasz, Ambilight zwiększa emocje zapewniając wieczór telewizyjny jak żaden inny.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 50PUS8079/12 |
| Panel | LED |
| Przekątna ekranu | 50" |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Tuner TV | DVB-S |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Tuner TV | DVB-C |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Smart TV | Tak |
| System TV | Smart TV |
| Obraz | Pixel Precise Ultra HD |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Funkcje | EPG |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 W |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 2 x Wejście antenowe |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Akcesoria w zestawie |
|