Philips Telewizor LED 50 cali 50PUS8079/12
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
Niedrogi telewizor z systemem Ambilight
Model
50PUS8079/12
Panel LED
Przekątna ekranu 50"
Smart TV Tak
System TV Smart TV
Obraz Pixel Precise Ultra HD
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Funkcje EPG
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack