Philips Telewizor LED 50 cali 50PUS8118/12
Dostępność: brak towaru
Opis
Telewizor 4K Ambilight 50PUS8118/12
Twoje życzenie jest dla tego telewizora rozkazem!
Zanurz się w tym, co kochasz. Telewizor Ambilight.
Kinowy obraz i dźwięk. Dolby Vision i Dolby Atmos.
Niezwykle ostry i żywy obraz.
Świetny telewizor bez zakłóceń. Telewizor Philips Smart TV.
Sterowanie głosowe. Współpracuje z Asystentem Google* i Alexa
Smukły telewizor. Z myślą o przyszłości.
Doskonały do gier. VRR i niski input lag na dowolnej konsoli.
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
50PUS8118
Panel LED
Przekątna ekranu 50"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Tuner TV DVB-S
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Smart TV Tak
System TV Smart TV
Obraz HLG
Obraz HDR10
Obraz Dolby Vision HDR
Obraz HDR10+
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Funkcje EPG
System dźwięku
  • Dźwięk oparty na sztucznej inteligencji
  • Wyraźne dialogi
  • Dolby Atmos
  • Wzmocnienie basów Dolby
  • Ustawienie głośności Dolby
  • Tryb nocny
  • Korektor A.I.
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Tryb hotelowy Nie
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Standard VESA 200 x 300
Wysokość 657 mm
Wysokość z podstawą 716 mm
Szerokość 1116 mm
Głębokość 82 mm
Głębokość z podstawą 258 mm