Philips Telewizor LED 50 cali 50PUS8818/12
Dostępność: brak towaru
Opis
50PUS8818/12
Jedyny, który ma wszystko.
The One z wciągającą technologią Ambilight.
The One, który zapewni emocje. Procesor P5 Perfect Picture.
Niezwykle ostry i żywy obraz.
The One z Dolby Vision i Dolby Atmos.
Smukły telewizor. Z myślą o przyszłości.
Bezprzewodowy zestaw domowy Philips z technologią DTS Play-Fi.
Czas na rozgrywkę! 120 Hz. VRR, FreeSync i wyjątkowo małe opóźnienie.
Rozrywka, którą kochasz, z niewielką pomocą Google.
Sterowanie głosowe. Asystent Google. Współpracuje z usługą Alexa.
Model
50PUS8818/12
Panel LED
Przekątna ekranu 50"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Proporcje obrazu 16:9
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV Analogowy
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Smart TV Tak
System TV Google TV
Obraz Micro Dimming Pro
Obraz HDR
Obraz HLG
Obraz Ambilight
Obraz Perfect Natural Motion
Obraz Dolby Vision
Obraz HDR10+
PVR/DVR Nie
Obsługa 3D Nie
DLNA Tak
Funkcje Odtwarzanie napisów
Funkcje Czujnik światła
Funkcje ECO
Funkcje Automatyczne skanowanie kanałów
Funkcje Automatyczne wyłączenie
Funkcje Wyłączenie obrazu (dla radia)
Funkcje EPG
Funkcje specjalne
  • Filmy z Google Play
  • Wyszukiwanie Google
  • YouTube
  • Netflix
  • Apple TV
  • Filmy Amazon Prime
  • Disney+
  • Muzyka YouTube
  • Aplikacja Fitness
  • Ambilight Aurora
  • Chmura gier: GeForce Now
System dźwięku
  • Konfiguracja głośników: 4 głośniki średnich tonów 10 W
  • Kodek: Dolby Digital MS12, V2.6.1; DTS:X
  • Dźwięk oparty na sztucznej inteligencji
  • Wyraźne dialogi
  • Dolby Atmos
  • Wzmocnienie basów Dolby
  • Ustawienie głośności Dolby
  • Tryb nocny
  • Korektor A.I.
  • DTS Play-Fi
  • Personalizacja dźwięku Mimi
  • Kalibracja pomieszczenia
Max. moc głośników (sumaryczna) 40 W
Tryb hotelowy Nie
Telegazeta (pamięć)
1000 stron
Procesor
Czterordzeniowy
Pamięć wewnętrzna 16 GB
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 1 x SPDIF out
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 4 x HDMI
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x Satellite
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Standard VESA 200 x 300
Pobór mocy 69 W
Akcesoria w zestawie
  • Pilot
  • 2 x Bateria AAA
  • Podstawa na biurko
  • Przewód zasilający
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Broszura dotycząca kwestii prawnych i bezpieczeństwa
Wysokość 655 mm
Wysokość z podstawą 715 mm
Szerokość 1116 mm
Głębokość 81 mm
Głębokość z podstawą 259 mm