Philips Telewizor LED 55 cali 55PUS8009/12
Dostępność: duża ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
55PUS8009/12
Telewizor 4K Ambilight
Żywe kolory i jasny, niezwykle ostry obraz
Gotowy do gry. VRR i niskie opóźnienie wejścia na dowolnej konsoli
Bezproblemowo łączy się z inteligentnymi sieciami domowymi
Zanurz się w tym, co kochasz. Telewizor Ambilight.
Proste wyszukiwanie dzięki TITAN OS
Dolby Atmos - kinowa jakość dźwięku
Pilot z plastiku pochodzącego z recyklingu. Odpowiedzialne opakowanie.
Smukły telewizor o eleganckim, atrakcyjnym wyglądzie.
Zgodność z systemami Matter i Control4.
Model
55PUS8009/12
Panel LED
Przekątna ekranu 55"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Proporcje obrazu 16:9
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV DVB-S
Tuner TV Analogowy
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Smart TV Tak
System TV TITAN OS
Obraz HDR
Obraz HDR10
Obraz Ambilight
Obraz HDR10+
Obraz Pixel Precise Ultra HD
PVR/DVR Nie
Obsługa 3D Nie
Funkcje EPG
Funkcje Wyłączenie obrazu (dla radia)
Funkcje Czujnik światła
Funkcje Zegar
Funkcje ECO
Funkcje specjalne
  • Netflix
  • YouTube
  • Filmy Amazon Prime
  • Kanał TITAN
  • Aplikacja NFT
  • Aplikacja pilota STB
  • Współpraca z Amazon Alexa
  • Obsługa Asystenta Google
  • MATTER Control4
System dźwięku
  • Dolby Digital
  • Dolby Atmos
  • DTS:X
  • Wzmocnienie basów Dolby
  • Wyraźne dialogi
  • Dźwięk oparty na sztucznej inteligencji
  • Korektor A.I.
  • Ustawienie głośności Dolby
  • Tryb nocny
  • Personalizacja dźwięku
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Tryb hotelowy Nie
Telegazeta (pamięć)
1000 stron
Pamięć wewnętrzna 8 GB
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 1 x Satellite
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Standard VESA 200 x 100
Pobór mocy 51 W
Akcesoria w zestawie
  • Pilot
  • 2 x Bateria AAA
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Broszura dotycząca kwestii prawnych i bezpieczeństwa
Wysokość 715 mm
Wysokość z podstawą 737 mm
Szerokość 1226 mm
Głębokość 88 mm
Głębokość z podstawą 255 mm