Philips Telewizor LED 65 cali 65PUS8818/12
Dostępność: brak towaru
Opis
65PUS8818/12
Jedyny, który ma wszystko.
The One z wciągającą technologią Ambilight.
The One, który zapewni emocje. Procesor P5 Perfect Picture.
Niezwykle ostry i żywy obraz.
The One z Dolby Vision i Dolby Atmos.
Smukły telewizor. Z myślą o przyszłości.
Bezprzewodowy zestaw domowy Philips z technologią DTS Play-Fi
Czas na rozgrywkę! 120 Hz. VRR, FreeSync i wyjątkowo małe opóźnienie.
Rozrywka, którą kochasz, z niewielką pomocą Google.
Sterowanie głosowe. Asystent Google. Współpracuje z usługą Alexa
Model
65PUS8818/12
Panel LED
Przekątna ekranu 65"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Proporcje obrazu 16:9
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV Analogowy
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Smart TV Tak
System TV Google TV
Obraz HDR10
Obraz HLG
Obraz HDR
Obraz HDR10+
Obraz Perfect Natural Motion
Obraz Dolby Vision
Obraz Micro Dimming Pro
Obraz Ambilight
PVR/DVR Nie
Obsługa 3D Nie
DLNA Tak
Funkcje EPG
Funkcje Automatyczne wyłączenie
Funkcje Automatyczne skanowanie kanałów
Funkcje Wyłączenie obrazu (dla radia)
Funkcje Czujnik światła
Funkcje ECO
Funkcje specjalne
  • Filmy z Google Play
  • Wyszukiwanie Google
  • YouTube
  • Netflix
  • Apple TV
  • Filmy Amazon Prime
  • Disney+
  • Muzyka YouTube
  • Aplikacja Fitness
  • Ambilight Aurora
  • Wbudowana funkcja Asystent Google
  • Współpraca z usługą Alexa
System dźwięku
  • 4 głośniki średnich tonów 10 W
  • Dolby Digital MS12, V2.6.1
  • DTS:X
  • Dźwięk oparty na sztucznej inteligencji
  • Wyraźne dialogi
  • Dolby Atmos
  • Wzmocnienie basów Dolby
  • Ustawienie głośności Dolby
  • Tryb nocny
  • Korektor A.I.
  • DTS Play-Fi
  • Personalizacja dźwięku Mimi
  • Kalibracja pomieszczenia
Max. moc głośników (sumaryczna) 40 W
Tryb hotelowy Nie
Telegazeta (pamięć)
1000 stron
Procesor
Czterordzeniowy
Pamięć wewnętrzna 16 GB
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 4 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x Satellite
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 1 x SPDIF out
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Standard VESA 300 x 300
Pobór mocy 85 W
Akcesoria w zestawie
  • Pilot
  • 2 x Bateria AAA
  • Podstawa
  • Przewód zasilający
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Broszura dotycząca kwestii prawnych i bezpieczeństwa
Wysokość 834 mm
Wysokość z podstawą 905 mm
Szerokość 1451 mm
Głębokość 84 mm
Głębokość z podstawą 281 mm