Producenci
Pioneer Słuchawki SE-CL722T-R czerwone
Opis
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 16 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 5 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 22 kHz |
| Czułość | 100 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Czerwony |
| Waga | 9 g |
| Akcesoria w zestawie | 4 x Wkładki douszne w różnych rozmiarach |