Producenci
Plustek Skaner MobileOffice S410 Plus
Opis
Skaner MobileOffice S410 Plus
Kompaktowych rozmiarów skaner doskonale sprawdzi się nie tylko w biurze, ale także w domu, zwłaszcza w czasach home office. Oprócz zalet wynikających z niewielkiej konstrukcji, skaner posiada wiele użytecznych funkcji ułatwiające pracę z dokumentami. Poprawa wydajności pracy, to tylko jeden z argumentów przemawiających za wyborem skanera Plustek MobileOffice S410 Plus.
Dane techniczne
| Typ skanera | ręczny/przenośny |
| Zastosowanie | tekst (OCR) |
| Rozdzielczość optyczna | 600 dpi |
| Skanowane rozmiary | A4 |
| Podajnik dokumentów (ADF) | nie |
| Maksymalna szerokość oryginału | 210 mm |
| Maksymalna długość oryginału | 356 mm |
| Szybkość skanowania | 9 sekund |
| Głębia kolorów |
|
| Interfejs | USB |
| Dołączone oprogramowanie |
|
| Wymiary | 295 x 50 x 40.5 mm |
| Waga | 410 g |