Producenci
Plustek Skaner OpticFilm 135i
Opis
Skaner OpticFilm 135i
Plustek OpticFilm 135i to nowoczesny skaner, który z łatwością przeniesie stare zdjęcia z wywołanych klisz w nowoczesny świat cyfrowego obrazu.
Jeśli posiadasz schowane gdzieś w pudełku po butach od lat zdjęcia na kliszach, w tym zdjęcia swoich dziadków albo nawet pradziadków - za pomocą skanera Plustek w szybki i wygodny sposób przeniesiesz wspomnienia sprzed lat na nowoczesny, cyfrowy obraz.
Dane techniczne
| Typ skanera | ręczny/przenośny |
| Zastosowanie | slajdy i negatywy |
| Rozdzielczość optyczna | 7200 dpi |
| Skanowane rozmiary | Slajdy |
| Skanowane rozmiary | Negatywy |
| Maksymalna szerokość oryginału | 35 mm |
| Maksymalna długość oryginału | 226 mm |
| Szybkość skanowania |
|
| Głębia kolorów |
|
| Głębia odcieni szarości |
|
| Interfejs | USB |
| Przyciski funkcyjne |
|
| Dołączone oprogramowanie | Plustek QuickScan Plus |
| Wymiary | 175 x 259.2 x 104.3 mm |
| Waga | 1.56 kg |