Producenci
Plustek Skaner SecureScan X-Mini
Opis
Możliwość odczytywania stref do odczytu maszynowego oraz danych ze strefy oddziaływania wizualnego
SecureScan X-Mini może kopiować i weryfikować odpowiednie dane ze wszystkich międzynarodowych paszportów, plastikowych dowodów osobistych i innych dokumentów.
Całkowicie zgodny z normami ICAO Doc 9303
Obsługuje skanowanie dokumentów wg rozmiarów TD1/TD2/MRP/MRV włącznie z międzynarodowymi paszportami i innymi dokumentami podróży.
Szybkie skanowanie w ciągu 1 sekundy z wyprowadzaniem danych
Od skanowania do wyświetlenia na ekranie SecureScan X-Mini zajmuje tylko około 1 sekundy. Nasze wbudowane rozpoznawanie danych pomaga dokładniej czytać i wprowadzać dane profilowe klientów.
Dostępność SDKs
Następujące SDKs są dostępne celem integracji serii SecureScan X Series z twoją aplikacją
- Paszport/MRZ SDK
- Prawa jazdy i państwowe karty identyfikacyjne SDK
- SDK biblioteki OCR
- Zestaw SDK do skanowania i ulepszania obrazu
Dane techniczne
| Typ skanera | płaski |
| Zastosowanie | tekst (OCR) |
| Zastosowanie | zdjęcia |
| Układ optyczny | Technologia CMOS |
| Rozdzielczość optyczna | 5 megapikseli |
| Podajnik dokumentów (ADF) | nie |
| Maksymalna szerokość oryginału | 127 mm |
| Maksymalna długość oryginału | 95 mm |
| Szybkość skanowania | Około 1 sekunda (Tryb kolorów, Uchwycenie pełnej strony obrazu paszport) |
| Głębia kolorów |
|
| Interfejs | USB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Przyciski funkcyjne | Podwójne czujniki automatycznego wykrywania |
| Dołączone oprogramowanie |
|
| Wymiary |
|
| Waga | 0.86 kg |
| Pozostałe parametry | System operacyjny
Wymagania dotyczące sprzętu komputerowego
|