Producenci
Plustek Skaner Smart Office PN2040
Opis
Dane techniczne
| Typ skanera | szczelinowy |
| Zastosowanie | zdjęcia |
| Układ optyczny |
CIS (Duplex) |
| Rozdzielczość optyczna | Rozdzielczość optyczna [dpi]: 600 |
| Skanowane rozmiary | A4 |
| Podajnik dokumentów (ADF) | tak |
| Maksymalna szerokość oryginału | 220 mm |
| Maksymalna długość oryginału | 356 mm |
| Szybkość skanowania | 20 ppm/40 ipm (200 dpi, Skala szarości & B&W mode, A4 Portrait) |
| Głębia kolorów | 48-bit; Wyjście 24-bit |
| Głębia odcieni szarości | Wejście 16-bit; Wyjście 8-bit |
| Interfejs | USB |
| Interfejs | Ethernet 10/100 |
| Przyciski funkcyjne | 3 przyciski funkcyjne: Scan, PDF, Custom |
| Dołączone oprogramowanie | Plustek DocAction |
| Wymiary | Szerokość [cm]: 41.8 |
| Waga | 3.78 kg |
| Zawartość zestawu | Arkusz ustawień kalibracyjnych |