Producenci
Plustek Skaner SmartOffice PS3
Opis
Plustek SmartOffice PS3180U
Plustek SmartOffice PS3180U to dwustronny kolorowy skaner dokumentów pracujący z wydajnością rzędu 80 stron na minutę, który jest nie tylko szybki, ale również niezawodny i niedrogi. Ultradźwiękowy system wykrywania nieprawidłowego podawania zapewnia prawidłowe skanowanie wszystkich ważnych dokumentów.
Przechowywanie raportów medycznych i dokumentacji pacjenta za pomocą jednego przycisku.
Dzięki PS3180U i dołączonemu do niego pakietowi oprogramowania można łatwo przenosić dokumentację pacjenta, dokumenty ubezpieczeniowe i raporty medyczne do wszystkich oddziałów. Koniec z wyciąganiem i uzupełnianiem dokumentów w archiwum!
Eliminacja barier dla systemu i działu.
Natychmiastowa komunikacja z każdym działem, wbudowana zgodność z TWAIN, która pozwala na skanowanie z własnego systemu. Brak dodatkowych kosztów związanych z alokacją dokumentu lub ręcznym przesyłaniem informacji.
Wykrywanie podawania wielu kartek
Skaner PS3180U zapobiega podawaniu wielu kartek, sprawdzając grubość dokumentów i wykrywając nakładające się na siebie strony dzięki wbudowanemu ultradźwiękowemu systemowi wykrywania wielu kartek. Użytkownicy zostaną ostrzeżeni, gdy wykryte zostanie podanie wielu kartek.
Dane techniczne
| Typ skanera | płaski |
| Zastosowanie | tekst (OCR) |
| Rozdzielczość optyczna | 600 dpi |
| Rozdzielczość interpolowana | 1200 dpi |
| Skanowane rozmiary | A4 |
| Podajnik dokumentów (ADF) | tak |
| Maksymalna szerokość oryginału | 216 mm |
| Maksymalna długość oryginału | 5080 mm |
| Szybkość skanowania |
Uwaga: Szybkość zależy od aplikacji użytej do skanowania, posiadanego procesora w komputerze oraz ilości pamięci w systemie. |
| Głębia kolorów | 48 bitów wej./ 24 bitów wyj. |
| Głębia odcieni szarości |
|
| Interfejs | USB |
| Dołączone oprogramowanie |
Instalacyjne DVD zawiera tylko oprogramowanie i napęd na Windows. W przypadku Mac, prosimy pobrać z naszej strony internetowej. |
| Wymiary | 318.7 x 230.7 x 228.3 mm |
| Waga | 2.7 kg |