Producenci
PowerWalker Listwa zasilająca rack pdu 19" 10a 16x iec c13 3m iec c14 miernik pionowa czarna
Opis
Listwa PDU PHL03 16xC13
Listwa PDU kompatybilna z wszystkimi modelami UPS PowerWalker z gniazdami IEC C13.
- 16 x gniazd C13
- Miernik lokalny z ekranem LED
- Moc wyjściowa maks. 10A
- Lekka konstrukcja
- Beznarzędziowy montaż
- Mechanizm mocowania przewodów
- Wymagana przestrzeń Rack 0U - montaż pionowy
- Długość kabla wejściowego 290 cm
Niezależnie od tego, czy masz szafę sieciową, serwerownię czy centrum danych, PDU PH PowerWalker zapewnia Tobie łatwe w konfiguracji rozwiązanie do zasilania sprzętu IT.
Serie produktów:
- PHL: Miernik lokalny w zestawie
- PHB: bez lokalnego licznika
Oszczędność czasu: łatwa instalacja dzięki montażowi bez użycia narzędzi. Oszczędność miejsca: 0U - dzięki pionowemu montażowi nie zajmujesz cennego miejsca na sprzęt w szafie Rack.
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu C13 | 16 |
| Długość przewodu | 290 cm |
| Wtyczka | C14 |
| Zabezpieczenia / filtry | Nie |
| Włącznik | Nie |
| Montaż | Rack |
| Wymiary rack | 0U |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 790 x 50 x 70 mm |
| Waga | 1.5 kg |