Producenci
PowerWalker Listwa zasilająca rack pdu 19" 16a 18x iec c13 2x iec c19 3m IEC 309 pionowa czarna
Opis
Listwa PDU PHB10 18xC13 2xC19
Produkt jest dedykowany pod UPSy 4~6kVA. Wymaga montażu z pomocą wykwalifikowanego personelu. Posiada złącze wejściowe IEC 309 16A.
- 18 x gniazd C13 oraz 2 x C19
- Moc wyjściowa maks. 16A
- Lekka konstrukcja
- Beznarzędziowy montaż
- Mechanizm mocowania przewodów
- Wymagana przestrzeń Rack 0U - montaż pionowy
- Długość kabla wejściowego 280 cm
Niezależnie od tego, czy masz szafę sieciową, serwerownię czy centrum danych, PDU PH PowerWalker zapewnia Tobie łatwe w konfiguracji rozwiązanie do zasilania sprzętu IT.
Serie produktów:
- PHL: Miernik lokalny w zestawie
- PHB: bez lokalnego licznika
Oszczędność czasu: łatwa instalacja dzięki montażowi bez użycia narzędzi. Oszczędność miejsca: 0U - dzięki pionowemu montażowi nie zajmujesz cennego miejsca na sprzęt w szafie Rack.
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu C13 | 18 |
| Liczba gniazd typu C19 | 2 |
| Długość przewodu | 280 cm |
| Wtyczka | IEC 309 (16A) |
| Zabezpieczenia / filtry | Nie |
| Włącznik | Nie |
| Montaż | Rack |
| Wymiary rack | 0U |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 815 x 50 x 50 mm |
| Waga | 1.7 kg |