Producenci
PowerWalker Listwa zasilająca rack pdu 19" 32a 20x iec c13 4 x iec c19 3m IEC 309 miernik pionowa
Opis
Listwa PDU PHL05 20xC13 4xC19
Posiada złącze wejściowe IEC 309 16A.
- 20 x gniazd C13 oraz 4x C19
- Miernik lokalny z ekranem LED
- Moc wyjściowa maks. 32A
- 2x bezpiecznik 16A RX3 Legrand
- Lekka konstrukcja
- Beznarzędziowy montaż
- Mechanizm mocowania przewodów
- Wymagana przestrzeń Rack 0U - montaż pionowy
- Długość kabla wejściowego 280 cm
Niezależnie od tego, czy masz szafę sieciową, serwerownię czy centrum danych, PDU PH PowerWalker zapewnia Tobie łatwe w konfiguracji rozwiązanie do zasilania sprzętu IT.
Serie produktów:
- PHL: Miernik lokalny w zestawie
- PHB: bez lokalnego licznika
Oszczędność czasu: łatwa instalacja dzięki montażowi bez użycia narzędzi. Oszczędność miejsca: 0U - dzięki pionowemu montażowi nie zajmujesz cennego miejsca na sprzęt w szafie Rack.
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu C13 | 20 |
| Liczba gniazd typu C19 | 4 |
| Długość przewodu | 280 cm |
| Wtyczka | IEC 309 (32A) |
| Zabezpieczenia / filtry | Nie |
| Włącznik | Nie |
| Montaż | Rack |
| Wymiary rack | 0U |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 1300 x 50 x 105 mm |
| Waga | 3.3 kg |