Producenci
PowerWalker UPS LINE-INTERACTIVE 600VA 2X PL 230V, PURE SINE WAVE, RJ11/45 IN/OUT, USB, LCD
Opis
Power Walker VI 600 SW to UPS charakteryzujący się czystą falą sinusoidalną, dzięki temu idealnie nadaje się do awaryjnego zasilenia komputerów/serwerów wyposażonych w zasilacz z aktywnym PFC (APFC).
UPS ten nadaje się również do wykorzystania przy piecach gazowych, instalacjach centralnego ogrzewania, systemach instalacji solarnych, pompach indukcyjnych, akwariach, terrariach, bramach garażowych, urządzeniach biurowych i innych.
Główne cechy:
- 600VA Line-Interactive UPS z czystą falą sinusoidalną
- Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe 2x PL/FR (z bolcem uziemiającym), RJ-11, RJ-45
- Złącze USB dołączone oprogramowanie
- Wyświetlacz LCD
- Stabilizator napięcia (AVR)
- Inteligentna ładowarka krótki czas ładowania
- Automatyczny restart po przywróceniu zasilania AC
- Ładowanie w trybie wyłączonym
- Funkcja zimnego startu
Dane techniczne
| Moc pozorna | 600 VA |
| Moc czynna | 360 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 230 V |
| Pojemność akumulatora | 7 Ah |
| Czas przełączenia (maks.) | 3 ms |
| Czas transferu (maks.) | 6 ms |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 0 min |
| Czas ładowania | 4 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Funkcje specjalne | Zimny start |
| Oprogramowanie | Oprogramowanie: ViewPower
|
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Złącza | RJ-11 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 10 x 32,8 x 15,5 cm |
| Waga | 5.2 kg |
| Pozostałe parametry | Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe 2 x PL/FR (z bolcem uziemiającym) |