Producenci
PowerWalker UPS LINE-INTERACTIVE 650VA 2X SCHUKO, RJ11 IN/OUT, USB, LCD
Opis
Dane techniczne
| Moc pozorna | 650 VA |
| Moc czynna | 360 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 7 Ah |
| Czas transferu (maks.) | 8 ms |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 0.1 min |
| Czas ładowania | 4 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Oprogramowanie | WinPower |
| Porty zasilania we. | Wtyczka sieciowa |
| Porty zasilania wy. | 2 x typ C/E/F |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-11 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Wymagania środowiskowe | - Zalecana temperatura otoczenia: 0 - 40 °C |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 143 x 100 x 290 mm |
| Waga | 4.4 kg |