Producenci
PowerWalker UPS LINE-INTERACTIVE 800VA 2X PL 230V, PURE SINE WAVE, RJ11/45 IN/OUT, USB, LCD
Opis
Power Walker VI 800 SW to UPS charakteryzujący się czystą falą sinusoidalną, dzięki temu idealnie nadaje się do awaryjnego zasilenia komputerów/serwerów wyposażonych w zasilacz z aktywnym PFC (APFC).
Nadaje się również do wykorzystania przy piecach gazowych, instalacjach centralnego ogrzewania, systemach instalacji solarnych, pompach indukcyjnych, akwariach, terrariach, bramach garażowych, urządzeniach biurowych i innych.
Główne cechy:
- 800VA Line-Interactive UPS z czystą falą sinusoidalną
- Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe 2x PL/FR (z bolcem uziemiającym), RJ-11, RJ-45
- Złącze USB dołączone oprogramowanie
- Wyświetlacz LCD
- Stabilizator napięcia (AVR)
- Inteligentna ładowarka krótki czas ładowania
- Automatyczny restart po przywróceniu zasilania AC
- Ładowanie w trybie wyłączonym
- Funkcja zimnego startu
Dane techniczne
| Moc pozorna | 800 VA |
| Moc czynna | 480 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Czas transferu (maks.) | 6 ms |
| Czas ładowania | 7 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Funkcje specjalne | Awaryjne wyłączenie (EPO) |
| Oprogramowanie | ViewPower
|
| Porty zasilania wy. | 2 x typ C/E |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | RJ-11 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 328 x 145 x 100 mm |
| Waga | 6 kg |