Producenci
PowerWalker UPS LINE-INTERACTIVE 850VA 2X 230V PL OUT, RJ11 IN/OUT, USB, LCD
Opis
Power Walker VI 850 SE LCD to UPS Line-Interactive zapewniający kompleksową ochronę i wysoką wydajność, przy zachowaniu małych rozmiarów i korzystnej ceny.
UPS może być automatycznie uruchamiany bez zasilania sieciowego, dzięki funkcji "Zimny Start". Dodatkowo, UPS wyposażono w 2 porty RJ-11 stanowiące zabezpieczenie przeciwprzepięciowe dla linii telefonicznej oraz stabilizator napięcia AVR.
UPS ten zapewni czyste i stabilne zasilanie podłączonego sprzętu, dzięki temu to idealne rozwiązanie dla każdego domu lub małego biura.
Główne cechy:
- 850VA Line-Interactive UPS
- 2x gniazdo 230V, 2x RJ-11 (in / out)
- Wyświetlacz LCD
- Skrócony czas ładowania
- Zabezpieczenie przed przeładowaniem, rozładowaniem, zwarciem i przegrzaniem
- Doskonałe mikroprocesorowe sterowanie gwarantujące wysoką niezawodność
- Wbudowany układ stabilizacji napięcia AVR
- Symulowana sinusoida
- Automatyczny restart po przywróceniu zasilania sieciowego
- Ładowanie w trybie wyłączonym
- Funkcja "zimnego startu"
- Port komunikacyjny USB
- Oprogramowanie do monitorowania pracy UPS - WinPower - w języku Polskim
- Ochrona przeciwprzepięciowa RJ-11
- Funkcja oszczędzania energii
- W zestawie z kablem USB
Dane techniczne
| Moc pozorna | 850 VA |
| Moc czynna | 480 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 230 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Czas przełączenia (maks.) | 8 ms |
| Czas transferu (maks.) | 8 ms |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 0.1 min |
| Czas ładowania | 6 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Termiczne |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciw przeładowaniu |
| Oprogramowanie | WinPower |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | RJ-11 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 142 x 297 x 100 mm. |
| Pozostałe parametry | Regulacja częstotliwości wyjściowej: Modyfikowana sinusoida Hz |