Producenci
PowerWalker UPS Line-Interactive 1000VA SB FR 3x PL 230V, USB
Opis
UPS Line-Interactive 1000VA SB FR
Seria PowerWalker Basic VI 650/850/1000 SB została zaprojektowana w celu zaspokojenia podstawowych potrzeb rynku. Ten interaktywny zasilacz UPS chroni twoje obciążenie przed awariami zasilania i zakłóceniami napięcia, pozostając jednocześnie niedrogą i kompaktową. Jest wyposażony w port USB ze wsparciem HID, umożliwiając łatwą i natychmiastową komunikację z dowolnym O / S.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 1000 VA |
| Moc czynna | 600 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 5 Ah |
| Czas transferu (maks.) | 4 ms |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 1 min |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Nie |
| Porty zasilania we. | Typ F Schuko |
| Porty zasilania wy. | 3 x typ C/F (Schuko) |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 110 mm x 189 mm x 315 mm |
| Waga | 6.9 kg |