Producenci
PowerWalker UPS Line-Interactive 600VA STL FR 2x PL 230V, USB, RJ11/45 In/Out
Opis
Seria PowerWalker Basic VI 600/800/1000/1200/1500/2200 STL została zaprojektowana, aby zaspokoić podstawowe potrzeby rynku. Ten interaktywny zasilacz UPS chroni twoje obciążenie przed awariami zasilania i zakłóceniami napięcia, pozostając jednocześnie niedrogą i kompaktową. Jest wyposażony w port USB ze wsparciem HID, umożliwiając łatwą i natychmiastową komunikację z dowolnym O / S.
Dodatkowo ta seria oferuje zaawansowany automatyczny przyciemniany panel LCD z inteligentnym wielofunkcyjnym przyciskiem (jedno kliknięcie spowoduje podświetlenie panelu LCD, podwójne kliknięcie wyciszy alarm, a długie naciśnięcie steruje wyjściem).
Dane techniczne
| Moc pozorna | 600 VA |
| Moc czynna | 360 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 7 Ah |
| Czas przełączenia (maks.) | 4 ms |
| Typ obudowy | Tower |
| Porty zasilania we. | Typ F Schuko |
| Porty zasilania wy. | 2 x typ C/F (Schuko) |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-11 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 96 mm x 138 mm x 286 mm |
| Waga | 4.3 kg |