Producenci
PowerWalker UPS Line-Interactive 650VA SB FR 2x PL 230V, USB
Opis
UPS Line-In 650VA SB FR 2x PL 230V, USB
Seria PowerWalker Basic VI 650/850/1000 SB została zaprojektowana w celu zaspokojenia podstawowych potrzeb rynku. Ten interaktywny zasilacz UPS chroni twoje obciążenie przed awariami zasilania i zakłóceniami napięcia, pozostając jednocześnie niedrogą i kompaktową. Jest wyposażony w port USB ze wsparciem HID, umożliwiając łatwą i natychmiastową komunikację z dowolnym O / S
Dane techniczne
| Moc pozorna | 650 VA |
| Moc czynna | 360 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (120V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 5 Ah |
| Czas ładowania | 8 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Porty zasilania we. | Typ F Schuko |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 15.8 x 8.4 x 25.2 cm |
| Waga | 2.06 kg |