Producenci
PowerWalker UPS Line-Interactive 850VA SB FR 2x PL 230V, USB
Opis
PowerWalker VI SH zapewnia kompleksową ochronę i wysoką gęstość mocy w małym i ekonomicznym pakiecie. Zasilacz UPS może zostać automatycznie uruchomiony bez zasilania prądem przemiennym. Ponadto ten UPS zapewnia ochronę przed przepięciami RJ-11. Wyposażony w stabilizator napięcia, UPS będzie nadal zapewniał czyste i stabilne zasilanie podłączonego sprzętu i jest idealny do każdego zastosowania w domu lub małym biurze.
Serie VI SH są wyposażone w mocniejszą ładowarkę, która osiąga 90% pojemności akumulatora w ciągu 2-4 godzin. Dzięki obsłudze interfejsu HID (Human Interface Device) do komunikacji USB umożliwia szybką i łatwą konfigurację z dowolnym systemem operacyjnym.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 850 VA |
| Moc czynna | 480 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Czas przełączenia (maks.) | 4 ms |
| Czas transferu (maks.) | 10 ms |
| Czas ładowania | 8 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-11 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 15.8 x 8.4 x 25.2 cm |
| Waga | 2.06 kg |