Producenci
PowerWalker UPS ON-LINE 1000VA 3X IEC OUT, USB/RS-232, LCD, RACK19''/TOWER
Opis
Dane techniczne
| Moc pozorna | 1000 VA |
| Moc czynna | 800 W |
| Architektura UPS-a | on-line |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba faz na wejściu | 1 (120V) |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Czas transferu (maks.) | 4 ms |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 4 min |
| Czas ładowania | 9 h |
| Typ obudowy | Rack |
| Typ obudowy | Tower |
| Funkcje specjalne | - Możliwość podłączenia zewnętrznych baterii |
| Oprogramowanie | ViewPower |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 3 x IEC-C13 |
| Złącza | RS-232 (COM) |
| Złącza | SmartSlot |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Wymagania środowiskowe | - Temperatura pracy: 0 - 40 stopni C |
| Akcesoria w zestawie | - PowerWalker VFI 1000 CRM LCD |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 310 x 438 x 88 mm |
| Waga | 12 kg |
| Pozostałe parametry | Wejście: |