Producenci
PowerWalker UPS ON-LINE 1000VA AT 3X FR OUT, USB/RS-232, LCD, TOWER, EPO
Opis
PowerWalker VFI 1000-3000 AT to seria UPS-ów online z technologią podwójnej konwersji, zaprojektowana w celu zabezpieczenia sprzętu o znaczeniu krytycznym. Pomimo profesjonalnego zastosowania seria VFI AT jest łatwa w obsłudze i ma kompaktowe wymiary.
Seria VFI AT, raczej unikatowa wśród zasilaczy UPS online, zawiera gniazda wyjściowe dla wtyczek typu FR (standardu polskiego z bolcem uziemiającym).
Wiele opcjonalnych akcesoriów, takich jak zewnętrzne akumulatory i karty komunikacyjne, poprawia funkcjonalność UPS i pozwala na dłuższy czas podtrzymania.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 1000 VA |
| Moc czynna | 900 W |
| Architektura UPS-a | on-line |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Czas ładowania | 4 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Funkcje specjalne | Awaryjne wyłączenie (EPO) |
| Oprogramowanie | PowerManager |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 3 x typ C/E |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-11/RJ-45 |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 14.5 kg |
| Pozostałe parametry | Waga baterii: 14.5 kg |