Producenci
PowerWalker UPS POWER WALKER LINE-INTERACTIVE 2200VA 2X 230V PL + 2X IEC OUT,RJ11/RJ45 IN/OUT, USB
Opis
Power Walker VI 2200 to UPS Line-Interactive zapewniający kompleksową ochronę i wysoką wydajność, przy zachowaniu małych rozmiarów i korzystnej ceny. UPS może być automatycznie uruchamiany bez zasilania sieciowego, dzięki funkcji "Zimny Start". Dodatkowo, UPS wyposażono w 2 porty RJ-11/RJ-45 stanowiące zabezpieczenie przeciwprzepięciowe dla linii telefonicznej, funkcję oszczędzania energii - "Tryb Eco", oraz stabilizator napięcia AVR.
UPS ten zapewni czyste i stabilne zasilanie podłączonego sprzętu, dzięki temu to idealne rozwiązanie dla każdego domu lub małego biura.
Link do specyfikacji: http://web.impakt.com.pl/Z13529_31179.pdf
Dane techniczne
| Moc pozorna | 2200 VA |
| Moc czynna | 1200 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Czas transferu (maks.) | 8 ms |
| Czas ładowania | 6 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Termiczne |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciw przeładowaniu |
| Funkcje specjalne | - Skrócony czas ładowania |
| Oprogramowanie | WinPower |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 2 x IEC-C13 |
| Porty zasilania wy. | 2 x typ C/E |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | RJ-11 |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Wymagania środowiskowe | - Zalecana temperatura otoczenia 0 - 40 stopni C |
| Akcesoria w zestawie | - PowerWalker VI 2200 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 365 x 139 x 195 mm |
| Waga | 10.2 kg |
| Pozostałe parametry | - Moc 1100W |