Producenci
PowerWalker UPS POWER WALKER LINE-INTERACTIVE 2200VA 2X SCHUKO + 2X IEC OUT, RJ11/RJ45 IN/OUT, USB
Opis
Uninterruptible Power Supply PowerWalker VI2200-Schuko
Link do tej specyfikacji: http://www.powerwalker.com/datasheet/Line-Interactive/PowerWalker%20VI%202200.pdf
Dane techniczne
| Moc pozorna | 2200 VA |
| Moc czynna | 1200 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Czas transferu (maks.) | 8 ms |
| Czas ładowania | 6 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Funkcje specjalne | - AVR Boost i Buck |
| Oprogramowanie | WinPower |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 2 x typ C/F (Schuko) |
| Porty zasilania wy. | 2 x IEC-C13 |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Złącza | RJ-11 |
| Wymagania środowiskowe | - Temperatura operacyjna: 0 - 40 stopni C |
| Akcesoria w zestawie | - PowerWalker VI 2200 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 365 x 139 x 195 mm |
| Waga | 10.2 kg |
| Pozostałe parametry | - Moc wyjściowa: 1100W |