Producenci
PowerWalker Zasilacz UPS On-Line 6000VA Terminal Out, USB/RS-232, LCD, Tower CG PF1
Opis
Dane techniczne
| Ważne | Chcesz przedłużyć okres gwarancyjny zasilacza UPS i / lub jego akcesoriów? Żaden problem skontaktuj się z doradcą klienta lub napisz na e-mail ups@ab.pl i wykup odpowiednią usługę! |
| Moc pozorna | 6 kVA |
| Moc czynna | 6000 W |
| Architektura UPS-a | on-line |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 16 |
| Napięcie | 12 V |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 3.7 min |
| Czas ładowania | 9 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Funkcje specjalne | Awaryjne wyłączenie (EPO) |
| Oprogramowanie | View Power |
| Porty zasilania we. | Terminal |
| Porty zasilania wy. | 1 x Terminal |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 688 x 190 x 369 mm |
| Pozostałe parametry |
|